Natalia Grzesiak • Akredytowany Coach ACC ICF - Poznań | Upcoaching.pl
Zadzwoń: +48 608 687 648 - E-mail: kontakt(@)upcoaching.pl

Natalia Grzesiak

Akredytowany Coach ACC ICF

Natalia Grzesiak

Coach ACC ICF | Trener | Ekspert HR

Natalia Grzesiak

Akredytowany Coach ACC ICF, członek ICF Global, trener biznesu i rozwoju osobistego, ekspert HR. Moje doświadczenie coachingowe to ponad 4000 godzin przeprowadzonych sesji coachingowych opartych o standardy i kodeks etyczny ICF.

Rozwijając swój warsztat coachingowy ukończyłam ponad 500 godzin szkoleń, kursów i warsztatów prowadzonych przez ekspertów z dziedziny coachingu i rozwoju osobistego.

Posiadam 12-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi: doradztwo HR dla kadry zarządzającej, business/team coaching, tworzenie i rozwój zespołów, zarządzanie projektami HR, wdrożenia i rozwój systemów HRM i kadrowo-płacowych, rekrutacja i selekcja, Assessment/Development Center, systemy ocen pracowniczych (180° / 360°), projektowanie i prowadzenie szkoleń, wdrożenia systemów e-Learning, prawo pracy.

Coaching jest dla mnie jak impuls pobudzający nasz umysł do poszukiwania bardziej kreatywnych, twórczych i zaskakujących rozwiązań. Ale nie tylko. Dzięki coachingowi moi Klienci myśli i słowa zamieniają w działania. Przestają narzekać, snuć i tkwić w miejscu. Odkrywają nowe perspektywy i pokłady odwagi, aby w życiu robić to, czego tak naprawdę chcą i potrzebują. Coaching skraca dystans poszukiwań, przybliżając do osiągnięcia celów, jakie sobie stawiamy. A większość z nas chce po prostu szczęśliwie żyć. Coaching stymuluje do rozwoju i wyciąga z marazmu. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, zapraszam. Coaching jest dla Ciebie. Natalia.

Prywatnie, szczęśliwa żona, mama kreatywnego synka, entuzjastka wypraw górskich oraz autorka bloga Freelia.pl

Moje motto: „Życie masz takie na jakie się odważysz.”Facebook