Coaching Kariery • Poznań | Upcoaching.pl
Zadzwoń: +48 608 687 648 - E-mail: kontakt(@)upcoaching.pl

Coaching kariery

Coaching kariery i rozwoju zawodowego

Co to jest Coaching kariery ?

Coaching kariery to proces wspierania w świadomym kreowaniu własnej kariery.

UMÓW SIĘ NA SESJĘ ZEROWĄ COACHINGU KARIERY !

W czym pomoże Ci Coaching kariery ?

Świadome kształtowanie kariery

Nie czekaj aż rynek pracy lub szef zdecydują za Ciebie, w jaki sposób powinieneś kierować swoją karierą. Określ, co jest dla Ciebie ważne i jak chcesz pracować. Stwórz swoją ścieżkę kariery i wytrwale nią podążaj. Umów się ze mną, a pomogę Ci w tym!

 

Własna firma

Masz dość pracy dla kogoś? Chciałbyś zostać szefem dla siebie? Korporacja nie jest dla Ciebie? Zmień ze mną swoje życie i otwórz własną firmę! Umów się już teraz!
 

 

Pierwsza praca

Skończyłeś studia i nie wiesz, gdzie i jakiej szukać pracy? Potrzebujesz wsparcia w wyborze i znalezieniu pierwszej pracy? Pomogę Ci w określeniu najlepszej ścieżki kariery! Umów się!

Znudzenie, brak motywacji i wypalenie

Twoja aktualna praca Cię nudzi? Wypaliłeś się? Nie masz motywacji? Chcesz coś zmienić, ale brak Ci odwagi? Pomogę Ci otworzyć się na nowe możliwości! Umów się już teraz!

 

Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

Nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas rozmowy kwalifikacyjnej, aby dobrze wypaść przed potencjalnym pracodawcą? Gdy myślisz o rozmowie kwalifikacyjnej ogarnia Cię strach? Nie wiesz, jak się przygotować na to wszystko? Umów się!

 

Wybór zawodu lub studiów

Jesteś maturzystą? Stoisz przed niełatwym zadaniem, które może zdecydować o całym Twoim życiu? Chcesz świadomie wybrać studia lub zawód? Odkryj ze mną swoje mocne strony, pasje oraz wartości. Skontaktuj się już dziś!

Jak wygląda proces Coachingu kariery ?

1

Sesja zerowa - tylko 100 zł (90 minut)

Sesja, podczas której coach i Klient poznają się wzajemnie oraz omawiają i ustalają zasady wzajemnej współpracy. Na tej sesji rozpoczyna się już także pracę nad celem Klienta.
2

Sesje standardowe (3/6/9 spotkań, 60 min)

Cykliczne spotkania (3, 6 lub 9), na których Klient pracuje nad realizacją ustalonego celu. Spotkania odbywają się co 2-4 tygodnie wg ustalonego harmonogramu spotkań.
3

Sesja końcowa (60 minut)

Sesja „domykająca”, która stanowi podsumowanie przeprowadzonego procesu coachingowego. Na tej sesji ustalamy także cele Klienta na przyszłość.
4

Sesja 'follow-up' (60 minut)

Sesja odbywająca się po kilku miesiącach od ostatniego spotkania, na której sprawdzamy, jakie zmiany zaszły w Kliencie oraz określamy postępy w realizacji celów zaplanowanych na sesji końcowej.

Ile kosztuje Coaching kariery ?

Coaching osobisty

Sesja indywidualna
Poznań i okolice

200 zł / sesja 60 min

pierwsza sesja zerowa 90 min tylko 100 zł

Coaching przez Skype

Sesja online przez Skype
Godziny 10:00 – 18:00

150 zł / sesja 60 min

pierwsza sesja zerowa 90 min tylko 100 zł

Chcesz zrealizować większy projekt w życiu?

Masz problemy z motywacją i wytrwałością w działaniu?
Wybierz pakiet a pomogę Ci osiągnąć zamierzone cele!

Pakiet Basic
(4 spotkania osobiste)

★ sesja zerowa tylko 100 zł
★ 3 sesje standardowe coachingu ★
★ spotkania osobiste co 14 dni ★
★ czas trwania od 2 do 3 miesięcy ★

580 zł / pakiet

Cena sesji: 145 zł / sesja
Możliwe sesje przez Skype

Pakiet Standard
(7 spotkań osobistych)

★ sesja zerowa tylko 100 zł
★ 5 sesji standardowych coachingu ★
★ sesja końcowa podsumowująca ★
★ wsparcie przez e-mail bezpłatne
★ spotkania osobiste co 14-21 dni ★
★ czas trwania od 3 do 6 miesięcy ★

940 zł / pakiet

Cena sesji: 135 zł / sesja
Możliwe sesje przez Skype

Pakiet Premium
(11 spotkań osobistych)

★ sesja zerowa tylko 100 zł
★ 8 sesji standardowych coachingu ★
★ sesja końcowa podsumowująca ★
★ sesja „follow up” po kilku msc ★
★ wsparcie przez e-mail bezpłatne
★ spotkania osobiste co 21-30 dni ★
★ czas trwania od 8 do 10 miesięcy ★

1200 zł / pakiet

Cena sesji: 110 zł / sesja
Możliwe sesje przez Skype

Umów się na sesję zerową
Coachingu kariery
tylko za 100 zł.
Testuj coaching!

Opisz tematy, nad którymi chciałbyś pracować
na naszych sesjach. Skontaktuję się z Tobą w ciągu 48h.captcha

Administratorem danych osobowych jest Up Innovation Natalia Grzesiak, tel. +48 608 687 648, e-mail kontakt@upcoaching.pl.
Dane będą przetwarzane tylko i wyłączenie w celu kontaktu i umówienia spotkania.

Przeczytaj opinie klientów Coachingu Kariery

 • "Do Natalii trafiłam przez przypadek, poleciła mi ją koleżanka. Szukałam celu w życiu zawodowym i Natalia pomogła mi go określić. Każde spotkanie było dla mnie mocno inspirujące i motywujące. Dzięki niespełna 6 sesjom osiągnęłam wszystko to co sobie założyłam. Bardzo polecam Natalię jako coacha, bo potrafi motywować do działania! Dziękuję :-)"
  Ania, Konsultant ITCoaching Kariery
 • "Natalia jest profesjonalistką potrafiącą aktywnie słuchać i świetnie obserwować. Każda sesja była inspirująca, ciekawa, ale jednocześnie bardzo wymagająca i dająca dużo do myślenia. Podczas coachingu określiłam jasny obraz moich celów zawodowych - po raz pierwszy bez stawiania sobie jakichkolwiek ograniczeń. Co więcej, wszystkie je aktywnie realizuje! Dziękuję za pomoc w odnalezieniu nowej siebie. Polecam!"
  Ewelina, Koordynator ProjektówCoaching Kariery
 • "Natalia to profesjonalny coach z ogromną wiedzą merytoryczną. Zadaje bardzo trafne i wymagające pytania, które poprowadziły mnie do skutecznych rozwiązań i decyzji w kierunku rozwoju mojej kariery. Współpraca jest prowadzona w przyjaznej atmosferze oraz z wielką cierpliwością co stanowiło dla mnie ważne elementy. Z czystym sumieniem mogę polecić Natalię zarówno osobom na drodze rozwoju kariery jak i firmom poszukujących coacha dla swoich pracowników."
  Marta, Marketing ManagerCoaching Kariery
 • "Po 10 latach w jednej firmie czułem brak motywacji, znudzenie i znużenie. Wiedziałem, że muszę coś zmienić w moim życiu zawodowym, ale brakowało mi motywacji i siły do działania. Nie wiedziałem od czego zacząć. Potrzebowałem wsparcia. Kolega polecił mi coaching u Natalii Grzesiak. Nie miałem pojęcia co to coaching, ale poszedłem na pierwszą sesję. Nie miałem nic do stracenia. Już po pierwszym spotkaniu zdobyłem wiele siły i odwagi do działania. A po pięciu sesjach poszedłem, z podniesioną głową, na rozmowę kwalifikacyjną i zdobyłem nową pracę. Zupełnie się nie poznawałem i nigdy bym nie pomyślał, że tak można. Coaching z Natalią daje wielkiego kopa, człowiek aż emanuje siłą i energią do działania. Polecam każdemu, bezradnemu, kto by chciał coś zmienić w swoim życiu."
  Łukasz, Analityk KredytowyCoaching Kariery
 • "Bardzo polecam panią Natalię, która pomogła mi naprowadzić moją ścieżkę kariery na odpowiednie tory. Dzięki spotkaniom znalazłem w sobie wiele motywacji i siły do działania i już po dwóch miesiącach znalazłem nową pracę. Pani Natalia dostrzegła wiele niedociągnięć w moim zachowaniu podczas rozmowy rekrutacyjnej i pomogła mi na nowo stworzyć CV."
  Marcin, Manager ProdukcjiPrzygotowanie do Rozmowy Kwalifikacyjnej

Jeśli chciałbyś profesjonalnie przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej skorzystaj z takiej możliwości już teraz!

Poznaj szczegóły!

Facebook