Coaching Biznesowy • Business Coaching • Poznań | Upcoaching.pl
Zadzwoń: +48 608 687 648 - E-mail: kontakt(@)upcoaching.pl

Coaching biznesowy

Coaching wsparcia rozwoju biznesu

Co to jest Coaching biznesowy ?

Coaching biznesowy to proces wspierania w skutecznej realizacji Twoich celów i planów biznesowych.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ SESJĘ COACHINGU BIZNESOWEGO !

W czym pomoże Ci Coaching biznesowy ?

Realizacja celów i planów biznesowych

Masz do zrealizowania ważne cele i plany biznesowe? Sukces firmy zależy od Ciebie? Chciałbyś poznać jak skutecznie i szybko je zrealizować? Masz zaległości, deadline się zbliża, stres rośnie i nie wiesz jak sobie z tym poradzić? Ze mną wszystko zrealizujesz gładko i na czas! Skontaktuj się!

 

Efektywne zarządzanie zespołem

Chciałbyś być profesjonalnym menedżerem zespołu? Chciałbyś szybko identyfikować problemy Twojego zespołu i je rozwiązywać? Masz zespół ale brakuje mu wigoru i zgrania? Skontaktuj się ze mną a pomogę Ci w skutecznym zarządzaniu Twoim zespołem.

 

Rozwój kompetencji menedżerskich

Chciałbyś rozwinąć kompetencje i umiejętności menedżerskie? Poznać dobre i słabe strony? Chciałbyś wypracować ścieżki i konkretne narzędzia rozwoju? Chciałbyś efektywnie zarządzać biznesem i podległym zespołem oraz samym sobą? Skontaktuj się a pomogę Ci stworzyć własny indywidualny plan rozwoju kompetencji menedżerskich.

Skuteczna komunikacja

Chciałbyś skutecznie komunikować się z Twoim otoczeniem biznesowym? Chciałbyś zidentyfikować problemy i bariery w Twojej komunikacji? Wiesz, że Twoje wyniki biznesowe mogłyby być lepsze ale komunikowanie się szwankuje? Skontaktuj się ze mną i pracuj nad skuteczną komunikacją!

 

Zmiany w organizacji

Nadchodzą zmiany w firmie? Awans, degradacja, nowy szef, nowy dział, fuzja, przejęcie, restrukturyzacja, wdrożenia nowych rozwiązań a być może nowa hierarchia? Chciałbyś przygotować się na nadchodzące zmiany i odnaleźć się w nowej sytuacji? Skontaktuj się!

 

Zarządzanie czasem

Chciałbyś efektywnie zarządzać czasem własnym lub Twojego zespołu? Chciałbyś realizować wszystkie zadania i projekty bez opóźnień? Chciałbyś wcześniej wracać z pracy do domu i cieszyć się życiem osobistym? Skontaktuj się a sprawię, że skuteczne zarządzanie czasem będzie Twoim znakiem rozpoznawczym!

Jak wygląda proces Coachingu biznesowego ?

1

Sesja Kick-off - bezpłatna

Podczas sesji Kick-Off odbywane są 3 rozmowy (1. coach i Sponsor 2. coach i Klient 3. coach, Sponsor i Klient), podczas których, omawiane są cele do realizacji oraz zasady wzajemnej współpracy.
2

Sesje standardowe

Cykliczne spotkania (3, 6 lub 9), na których Klient pracuje nad realizacją ustalonego celu. Spotkania odbywają się wg ustalonego harmonogramu spotkań.
3

Sesja końcowa

Sesja „domykająca”, która stanowi podsumowanie przeprowadzonego procesu coachingowego.
4

Sesja 'follow-up'

Sesja odbywająca się po kilku miesiącach od ostatniego spotkania (na życzenie sponsora), na której sprawdzamy postępy w realizacji celów.

Ile kosztuje Coaching biznesowy ?

Coaching osobisty

Spotkanie indywidualne w siedzibie firmy
Poznań i okolice

cena do uzgodnienia

pierwsza sesja Kick-Off bezpłatna

Coaching przez Skype

Coaching online przez Skype
Godziny 10:00 – 18:00

cena do uzgodnienia

pierwsza sesja Kick-Off bezpłatna


Umów się na sesję Kick-Off
Coachingu biznesowego
całkowicie za darmo.
Wypróbuj coaching!

Opisz tematy, nad którymi chciałbyś pracować
na naszych sesjach. Skontaktuję się z Tobą w ciągu 48h.

Facebook

LinkedId