Poznaj zespół Upcoaching.pl
Zadzwoń: +48 608 687 648 - E-mail: kontakt(@)upcoaching.pl

O mnie

poznajmy się nawzajem

Poznaj mnie!

Witam Cię serdecznie :-)

Jestem doświadczoną i wykwalifikowaną profesjonalistką coachingu i HR, dzięki której zrealizujesz każdy cel w swoim życiu osobistym i zawodowym. Wszystko robię z wielką pasją i oddaniem. Każda pozytywna zmiana, której dokonują moi Klienci sprawia mi ogromną radość i daje siłę do działania. Ciągle się rozwijam i podnoszę poziom moich umiejętności i wiedzy w oparciu o najnowsze i nowatorskie narzędzia coachingowe. Zawsze zaskakuje moich Klientów. Serdecznie zapraszam. Na pewno się nie zawiedziesz!

Jestem do Twojej dyspozycji – skontaktuj się ze mną.

Pozdrawiam,
Natalia

Fakty o mnie!

wypite kawy dziennie.

przeczytanych książek rocznie.

odmienionych Klientów.

przepracowanych godzin coachingu.

Dlaczego wybrać mnie?

Jestem skuteczna w motywowaniu moich Klientów do pełnej realizacji założonych celów osobistych i zawodowych. Inspiruję i pokazuje różne drogi działania! Działam odważnie a wielkie wyzwania motywują mnie do pracy.

Jestem profesjonalistką. Mam duże doświadczenie, kwalifikacje, mnóstwo wiedzy i umiejętności. Działam zgodnie z najnowszymi standardami coachingu.

Działam w nowatorski sposób. Wykorzystuję nowoczesne metody i narzędzia coachingu. Cały czas rozwijam swój warsztat pracy.

Więcej o mnie

Kim jestem?

Jestem oddana własnej pracy, gdyż praca sprawia mi wielką radość i cieszę się z każdej pozytywnej zmiany, jaką dokonują moi Klienci. Staram się zawsze, aby atmosfera na spotkaniach była przyjacielska i sprzyjała rozwojowi.

Co robię?

Oferuje profesjonalne usługi coachingu oraz programy i warsztaty rozwoju osobistego, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Zapraszam do współpracy.

Dlaczego to robię?

Pracuję, aby odkryć ukryte umiejętności i uśpione talenty moich Klientów. Wierzę, że każdy ma w sobie coś wyjątkowego, co może pokazać światu.

Gdzie pracuję?

Na co dzień pracuję na terenie Poznania i okolic. Jednak jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy z całej Polski.

Przeczytaj opinie o mnie

 • "Natalia jest profesjonalistką potrafiącą aktywnie słuchać i świetnie obserwować. Każda sesja była inspirująca, ciekawa, ale jednocześnie bardzo wymagająca i dająca dużo do myślenia. Podczas coachingu określiłam jasny obraz moich celów zawodowych - po raz pierwszy bez stawiania sobie jakichkolwiek ograniczeń. Co więcej, wszystkie je aktywnie realizuje! Dziękuję za pomoc w odnalezieniu nowej siebie. Polecam!"
  Ewelina, Koordynator ProjektówCoaching Kariery
 • "Sesje z Natalią pomogły mi na nowo uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Dzięki coachingowi spojrzałam na swoje życie zupełnie z innej strony i uświadomiłam sobie, że cele, plany, marzenia można realizować. TAK! Można! Dziękuję Natalia!"
  DanusiaLife Coaching
 • "Jestem bardzo zadowolony ze spotkań z Natalią. Pomogły mi na nowo spojrzeć na moje życie i otworzyć się na przyszłość. Wciąż bardzo mnie to frapuje, jak kilka pytań Natalii potrafii sprawić, że zupełnie zmienia się podejście do postrzegania życia i wszystkigo co nas otacza. Dzięki niej odzyskałem wiarę w siebie, a moje cele i plany życiowe stały się osiągalne. Natalia jest profesjonalistą i szczerze ją polecam."
  KrzysztofLife Coaching
 • "Natalia to profesjonalny coach z ogromną wiedzą merytoryczną. Zadaje bardzo trafne i wymagające pytania, które poprowadziły mnie do skutecznych rozwiązań i decyzji w kierunku rozwoju mojej kariery. Współpraca jest prowadzona w przyjaznej atmosferze oraz z wielką cierpliwością co stanowiło dla mnie ważne elementy. Z czystym sumieniem mogę polecić Natalię zarówno osobom na drodze rozwoju kariery jak i firmom poszukujących coacha dla swoich pracowników."
  Marta, Marketing ManagerCoaching Kariery
 • "Do Natalii trafiłam przez przypadek, poleciła mi ją koleżanka. Szukałam celu w życiu zawodowym i Natalia pomogła mi go określić. Każde spotkanie było dla mnie mocno inspirujące i motywujące. Dzięki niespełna 6 sesjom osiągnęłam wszystko to co sobie założyłam. Bardzo polecam Natalię jako coacha, bo potrafi motywować do działania! Dziękuję :-)"
  Ania, Konsultant ITCoaching Kariery
 • "Zgłosiłem się na coaching do Natalii, ponieważ uważałem, że moje życie mija bez celu i sensu. Jest nijakie. To bardzo zadziwiające, ale już po pierwszej sesji odpowiedziałem sobie sam co chce w życiu robić, co jest dla mnie ważne i na czym mi najbardziej zależy. Po 3 miesięcach spotkań moje życie zmieniło się o 180 stopni. Teraz potrafię korzystać z życia, rozwijam się, wyznaczam sobie coraz trudniejsze cele i potrafię je osiągnąć. Natalia jako coach to wspaniała osoba, która motywuje, wspiera i daje do myślenia. Coaching bardzo mi pomógł w życiu. Polecam!"
  RobertLife Coaching

Zrób pierwszy krok a resztą zajmę się ja!

Skontaktuj się!

Facebook

LinkedId