Poznaj zespół Upcoaching.pl
Zadzwoń: +48 608 687 648 - E-mail: kontakt(@)upcoaching.pl

O mnie

poznajmy się nawzajem

Poznaj mnie!

Witam Cię serdecznie :-)

Jestem doświadczoną i wykwalifikowaną profesjonalistką coachingu i HR, dzięki której zrealizujesz każdy cel w swoim życiu osobistym i zawodowym. Wszystko robię z wielką pasją i oddaniem. Każda pozytywna zmiana, której dokonują moi Klienci sprawia mi ogromną radość i daje siłę do działania. Ciągle się rozwijam i podnoszę poziom moich umiejętności i wiedzy w oparciu o najnowsze i nowatorskie narzędzia coachingowe. Zawsze zaskakuje moich Klientów. Serdecznie zapraszam. Na pewno się nie zawiedziesz!

Jestem do Twojej dyspozycji – skontaktuj się ze mną.

Pozdrawiam,
Natalia

Fakty o mnie!

wypite kawy dziennie.

przeczytanych książek rocznie.

odmienionych Klientów.

przepracowanych godzin coachingu.

Dlaczego wybrać mnie?

Jestem skuteczna w motywowaniu moich Klientów do pełnej realizacji założonych celów osobistych i zawodowych. Inspiruję i pokazuje różne drogi działania! Działam odważnie a wielkie wyzwania motywują mnie do pracy.

Jestem profesjonalistką. Mam duże doświadczenie, kwalifikacje, mnóstwo wiedzy i umiejętności. Działam zgodnie z najnowszymi standardami coachingu.

Działam w nowatorski sposób. Wykorzystuję nowoczesne metody i narzędzia coachingu. Cały czas rozwijam swój warsztat pracy.

Więcej o mnie

Kim jestem?

Jestem oddana własnej pracy, gdyż praca sprawia mi wielką radość i cieszę się z każdej pozytywnej zmiany, jaką dokonują moi Klienci. Staram się zawsze, aby atmosfera na spotkaniach była przyjacielska i sprzyjała rozwojowi.

Co robię?

Oferuje profesjonalne usługi coachingu oraz programy i warsztaty rozwoju osobistego, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Zapraszam do współpracy.

Dlaczego to robię?

Pracuję, aby odkryć ukryte umiejętności i uśpione talenty moich Klientów. Wierzę, że każdy ma w sobie coś wyjątkowego, co może pokazać światu.

Gdzie pracuję?

Na co dzień pracuję na terenie Poznania i okolic. Jednak jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy z całej Polski.

Przeczytaj opinie o mnie

 • "Natalia jest profesjonalistką potrafiącą aktywnie słuchać i świetnie obserwować. Każda sesja była inspirująca, ciekawa, ale jednocześnie bardzo wymagająca i dająca dużo do myślenia. Podczas coachingu określiłam jasny obraz moich celów zawodowych - po raz pierwszy bez stawiania sobie jakichkolwiek ograniczeń. Co więcej, wszystkie je aktywnie realizuje! Dziękuję za pomoc w odnalezieniu nowej siebie. Polecam!"
  Ewelina, Koordynator ProjektówCoaching Kariery
 • "Natalia to profesjonalny coach z ogromną wiedzą merytoryczną. Zadaje bardzo trafne i wymagające pytania, które poprowadziły mnie do skutecznych rozwiązań i decyzji w kierunku rozwoju mojej kariery. Współpraca jest prowadzona w przyjaznej atmosferze oraz z wielką cierpliwością co stanowiło dla mnie ważne elementy. Z czystym sumieniem mogę polecić Natalię zarówno osobom na drodze rozwoju kariery jak i firmom poszukujących coacha dla swoich pracowników."
  Marta, Marketing ManagerCoaching Kariery
 • "Zgłosiłem się na coaching do Natalii, ponieważ uważałem, że moje życie mija bez celu i sensu. Jest nijakie. To bardzo zadziwiające, ale już po pierwszej sesji odpowiedziałem sobie sam co chce w życiu robić, co jest dla mnie ważne i na czym mi najbardziej zależy. Po 3 miesięcach spotkań moje życie zmieniło się o 180 stopni. Teraz potrafię korzystać z życia, rozwijam się, wyznaczam sobie coraz trudniejsze cele i potrafię je osiągnąć. Natalia jako coach to wspaniała osoba, która motywuje, wspiera i daje do myślenia. Coaching bardzo mi pomógł w życiu. Polecam!"
  RobertLife Coaching
 • "Bardzo polecam panią Natalię, która pomogła mi naprowadzić moją ścieżkę kariery na odpowiednie tory. Dzięki spotkaniom znalazłem w sobie wiele motywacji i siły do działania i już po dwóch miesiącach znalazłem nową pracę. Pani Natalia dostrzegła wiele niedociągnięć w moim zachowaniu podczas rozmowy rekrutacyjnej i pomogła mi na nowo stworzyć CV."
  Marcin, Manager ProdukcjiPrzygotowanie do Rozmowy Kwalifikacyjnej
 • "Z początku podeszłam do coachingu bardzo ostrożnie, jednak jak się okazało rozpoczęcie spotkań z Natalią było jedną z najlepszych decyzji w moim całym życiu. Uświadomiła mi, że można zrealizować plany życiowe, które wcześniej wydawały mi się czymś abstrakcyjnym i nie do osiągnięcia. Nauczyła moje skrzydła na nowo latać! Współpraca z Natalią to nie tylko przyjemność, czułam się jak na rozmowie z najlepszą przyjaciółką, ale i ogromne rezulataty. Dziękuję, że Cię spotkałam w moim życiu!"
  KasiaLife Coaching
 • "Dzięki sesjom z Natalią zdałem sobie sprawę z moich możliwości i umiejętności oraz uświadomiłem sobie jak z nich skutecznie skorzystać. Poradziłem sobie z kilkoma problemami, które od lat siedziały w mojej głowie. Przypomniałem sobie co jest dla mnie ważne w życiu osobistym i zawodowym. Jestem ogromnie wdzięczny. Natalia we współpracy jest konkretna, skuteczna i niesamowicie otwarta. Gorąco polecam współpracę każdemu zagubionemu w życiu!"
  SebastianLife Coaching

Zrób pierwszy krok a resztą zajmę się ja!

Skontaktuj się!

Facebook

LinkedId