Poznaj zespół Upcoaching.pl
Zadzwoń: +48 608 687 648 - E-mail: kontakt(@)upcoaching.pl

O mnie

poznajmy się nawzajem

Poznaj mnie!

Witam Cię serdecznie :-)

Jestem doświadczoną i wykwalifikowaną profesjonalistką coachingu, dzięki której zrealizujesz każdy cel w swoim życiu osobistym i zawodowym. Wszystko robię z wielką pasją i oddaniem. Każda pozytywna zmiana, której dokonują moi Klienci sprawia mi ogromną radość i daje siłę do działania. Ciągle się rozwijam i podnoszę poziom moich umiejętności i wiedzy w oparciu o najnowsze i nowatorskie narzędzia coachingowe. Zawsze zaskakuje moich Klientów. Serdecznie zapraszam. Na pewno się nie zawiedziesz!

Jestem do Twojej dyspozycji – skontaktuj się ze mną.

Pozdrawiam,
Natalia

Fakty o mnie!

wypite kawy dziennie.

przeczytanych książek rocznie.

odmienionych Klientów.

przepracowanych godzin coachingu.

Dlaczego wybrać mnie?

Jestem skuteczna w motywowaniu moich Klientów do pełnej realizacji założonych celów osobistych i zawodowych. Inspiruję i pokazuje różne drogi działania! Działam odważnie a wielkie wyzwania motywują mnie do pracy.

Jestem profesjonalistką. Mam duże doświadczenie, kwalifikacje, mnóstwo wiedzy i umiejętności. Działam zgodnie z najnowszymi standardami coachingu.

Działam w nowatorski sposób. Wykorzystuję nowoczesne metody i narzędzia coachingu. Cały czas rozwijam swój warsztat pracy.

Więcej o mnie

Kim jestem?

Jestem oddana własnej pracy, gdyż praca sprawia mi wielką radość i cieszę się z każdej pozytywnej zmiany, jaką dokonują moi Klienci. Staram się zawsze, aby atmosfera na spotkaniach była przyjacielska i sprzyjała rozwojowi.

Co robię?

Oferuje profesjonalne usługi coachingu oraz programy i warsztaty rozwoju osobistego, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Zapraszam do współpracy.

Dlaczego to robię?

Pracuję, aby odkryć ukryte umiejętności i uśpione talenty moich Klientów. Wierzę, że każdy ma w sobie coś wyjątkowego, co może pokazać światu.

Gdzie pracuję?

Na co dzień pracuję na terenie Poznania i okolic. Jednak jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy z całej Polski.

Przeczytaj opinie o mnie

 • "Bardzo polecam panią Natalię, która pomoga mi naprowadzić moją ścieżkę kariery na odpowiednie tory. Dzięki coachingowi znalazłem w sobie wiele motywacji i siły do działania i już po trzech miesiącach znalazłem nową pracę. Pani Natalia dostrzegła wiele niedociągnięć w moim CV i pomogła mi je na nowo stworzyć."
  Marcin, Manager ProdukcjiCareer UP! Coaching
 • "Sesje z Natalią pomogły mi na nowo uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Dzięki coachingowi spojrzałam na swoje życie zupełnie z innej strony i uświadomiłam sobie, że cele, plany, marzenia można realizować. TAK! Można! Dziękuję Natalia!"
  DanusiaLife Coaching
 • "Dzięki sesjom z Natalią zdałem sobie sprawę z moich możliwości i umiejętności oraz uświadomiłem sobie jak z nich skutecznie skorzystać. Poradziłem sobie z kilkoma problemami, które od lat siedziały w mojej głowie. Przypomniałem sobie co jest dla mnie ważne w życiu osobistym i zawodowym. Jestem ogromnie wdzięczny. Natalia we współpracy jest konkretna, skuteczna i niesamowicie otwarta. Gorąco polecam współpracę każdemu zagubionemu w życiu!"
  SebastianLife Coaching
 • "Jestem bardzo zadowolony ze spotkań z Natalią. Pomogły mi na nowo spojrzeć na moje życie i otworzyć się na przyszłość. Wciąż bardzo mnie to frapuje, jak kilka pytań Natalii potrafii sprawić, że zupełnie zmienia się podejście do postrzegania życia i wszystkigo co nas otacza. Dzięki niej odzyskałem wiarę w siebie, a moje cele i plany życiowe stały się osiągalne. Natalia jest profesjonalistą i szczerze ją polecam."
  KrzysztofLife Coaching
 • "Po 10 latach w jednej firmie czułem brak motywacji, znudzenie i znużenie. Wiedziałem, że muszę coś zmienić w moim życiu zawodowym, ale brakowało mi motywacji i siły do działania. Nie wiedziałem od czego zacząć. Potrzebowałem wsparcia. Kolega polecił mi coaching u Natalii Grzesiak. Nie miałem pojęcia co to coaching, ale poszedłem na pierwszą sesję. Nie miałem nic do stracenia. Już po pierwszym spotkaniu zdobyłem wiele siły i odwagi do działania. A po pięciu sesjach poszedłem, z podniesioną głową, na rozmowę kwalifikacyjną i zdobyłem nową pracę. Zupełnie się nie poznawałem i nigdy bym nie pomyślał, że tak można. Coaching z Natalią daje wielkiego kopa, człowiek aż emanuje siłą i energią do działania. Polecam każdemu, bezradnemu, kto by chciał coś zmienić w swoim życiu."
  Łukasz, Analityk KredytowyCoaching Kariery
 • "Zgłosiłem się na coaching do Natalii, ponieważ uważałem, że moje życie mija bez celu i sensu. Jest nijakie. To bardzo zadziwiające, ale już po pierwszej sesji odpowiedziałem sobie sam co chce w życiu robić, co jest dla mnie ważne i na czym mi najbardziej zależy. Po 3 miesięcach spotkań moje życie zmieniło się o 180 stopni. Teraz potrafię korzystać z życia, rozwijam się, wyznaczam sobie coraz trudniejsze cele i potrafię je osiągnąć. Natalia jako coach to wspaniała osoba, która motywuje, wspiera i daje do myślenia. Coaching bardzo mi pomógł w życiu. Polecam!"
  RobertLife Coaching

Zrób pierwszy krok a resztą zajmę się ja!

Skontaktuj się!

Facebook

LinkedId