Life Coaching • Poznań | Upcoaching.pl
Zadzwoń: +48 608 687 648 - E-mail: kontakt(@)upcoaching.pl

Life coaching

Coaching życia

Co to jest Life coaching ?

Life coaching to proces wspierania w realizacji Twoich celów życiowych.

UMÓW SIĘ NA SESJĘ ZEROWĄ LIFE COACHINGU !

W czym pomoże Ci Life coaching ?

Realizacja celów i motywacja

Potrafisz stawiać sobie ambitne cele, ale masz problem z ich realizacją? W pracy/w domu wiecznie zostawiasz wszystko na ostatnią chwilę? A może masz wiele pomysłów, ale nigdy nie zaczynasz ich realizować? Szybko tracisz motywację? Zazdrościsz innym, że mają w życiu wiele, a sam stoisz w miejscu? Boisz się zacząć? Szukasz inspiracji? Jeżeli masz podobny problem, umów się ze mną!

 

Stres i emocje

Nie potrafisz kontrolować swoich emocji? Łatwo dajesz się im ponieść? Jesteś z kimś w konflikcie? Nie radzisz sobie ze stresem w pracy, w domu? Chcesz to zmienić? Chcesz odzyskać kontrolę nad własnym życiem? Skontaktuj się!
 
 

 

Asertywność i poczucie własnej wartości

Myślisz o sobie, że jesteś szarą myszką? Ciągle musisz udowadniać sobie i innym, że jesteś wartościowym człowiekiem? Boisz się wystąpień publicznych, reakcji innych ludzi, zmian, nowości, tego jak wyglądasz, co inni pomyślą? Chcesz powiedzieć „NIE”, ale nie masz odwagi? Pracujesz za innych? Czujesz się wykorzystywany, ale nie potrafisz tego zmienić? Daj sobie szansę na życie w zgodzie ze sobą samym. Umów się ze mną!

Relacje i związki

Jesteś samotny? Nie możesz znaleźć drugiej połówki? A może już masz tę osobę, ale nie potrafisz jej zatrzymać? Nie potrafisz nawiązać dłuższej relacji? Wciąż kłócisz się z bliskimi, rodzicami, synem, córką, mężem, żoną? Chcesz to zmienić? Umów się na spotkanie!
 
 

 

Perfekcjonizm

Perfekcjonizm staje się twoją udręką? Nie możesz zasnąć, gdy twój dom nie lśni czystością? Denerwują cię najmniejsze błędy twoich podwładnych? Nie jesteś w stanie zaakceptować siebie takim, jakim jesteś? Robisz kolejne studia, ale nie podejmujesz pracy, ponieważ wciąż uważasz, że wiesz za mało i masz za małe kompetencje? Jesteś pracoholikiem? Chcesz to zmienić? Umów się ze mną!

 

Zarządzanie własnym czasem

Nie możesz znaleźć chwili dla siebie? Wciąż coś odkładasz na później? Praca zabiera ci cały czas? Nie potrafisz ustalić priorytetów? Masz tyle zajęć, że nie wiesz od czego zacząć? Chcesz odzyskać równowagę między życiem prywatnym a pracą i w pełni cieszyć się życiem? Pragniesz świadomie zarządzać swoim czasem? Skontaktuj się!

Jak wygląda proces Life coachingu ?

1

Sesja zerowa (90 minut)

Sesja, podczas której coach i Klient poznają się wzajemnie oraz omawiają i ustalają zasady wzajemnej współpracy. Na tej sesji rozpoczyna się już także pracę nad celem Klienta.
2

Sesje standardowe (3/6/9 spotkań, 60 min)

Cykliczne spotkania (3, 6 lub 9), na których Klient pracuje nad realizacją ustalonego celu. Spotkania odbywają się co 2-4 tygodnie wg ustalonego harmonogramu spotkań.
3

Sesja końcowa (60 minut)

Sesja „domykająca”, która stanowi podsumowanie przeprowadzonego procesu coachingowego. Na tej sesji ustalamy także cele Klienta na przyszłość.
4

Sesja 'follow-up' (60 minut)

Sesja odbywająca się po kilku miesiącach od ostatniego spotkania, na której sprawdzamy, jakie zmiany zaszły w Kliencie oraz określamy postępy w realizacji celów zaplanowanych na sesji końcowej.

Ile kosztuje Life coaching ?

Coaching osobisty

Sesja indywidualna
Poznań i okolice

200 zł / sesja 60 min

pierwsza sesja zerowa 90 min tylko 100 zł

Coaching przez Skype

Sesja online przez Skype
Godziny 10:00 – 18:00

150 zł / sesja 60 min

pierwsza sesja zerowa 90 min tylko 100 zł

Chcesz zrealizować większy projekt w życiu?

Masz problemy z motywacją i wytrwałością w działaniu?
Wybierz pakiet a pomogę Ci osiągnąć zamierzone cele!

Pakiet Basic
(4 spotkania osobiste)

★ sesja zerowa tylko 100 zł
★ 3 sesje standardowe coachingu ★
★ spotkania osobiste co 14 dni ★
★ czas trwania od 2 do 3 miesięcy ★

580 zł / pakiet

Cena sesji: 145 zł / sesja
Możliwe sesje przez Skype

Pakiet Standard
(7 spotkań osobistych)

★ sesja zerowa tylko 100 zł
★ 5 sesji standardowych coachingu ★
★ sesja końcowa podsumowująca ★
★ wsparcie przez e-mail bezpłatne
★ spotkania osobiste co 14-21 dni ★
★ czas trwania od 3 do 6 miesięcy ★

940 zł / pakiet

Cena sesji: 135 zł / sesja
Możliwe sesje przez Skype

Pakiet Premium
(11 spotkań osobistych)

★ sesja zerowa tylko 100 zł
★ 8 sesji standardowych coachingu ★
★ sesja końcowa podsumowująca ★
★ sesja „follow up” po kilku msc ★
★ wsparcie przez e-mail bezpłatne
★ spotkania osobiste co 21-30 dni ★
★ czas trwania od 8 do 10 miesięcy ★

1200 zł / pakiet

Cena sesji: 110 zł / sesja
Możliwe sesje przez Skype

Umów się na sesję zerową
Life coachingu
tylko za 100 zł.
Testuj coaching!

Opisz tematy, nad którymi chciałbyś pracować
na naszych sesjach. Skontaktuję się z Tobą w ciągu 48h.captcha

Administratorem danych osobowych jest Up Innovation Natalia Grzesiak, tel. +48 608 687 648, e-mail kontakt@upcoaching.pl.
Dane będą przetwarzane tylko i wyłączenie w celu kontaktu i umówienia spotkania.

Przeczytaj opinie klientów Life Coachingu

 • "Zgłosiłem się na coaching do Natalii, ponieważ uważałem, że moje życie mija bez celu i sensu. Jest nijakie. To bardzo zadziwiające, ale już po pierwszej sesji odpowiedziałem sobie sam co chce w życiu robić, co jest dla mnie ważne i na czym mi najbardziej zależy. Po 3 miesięcach spotkań moje życie zmieniło się o 180 stopni. Teraz potrafię korzystać z życia, rozwijam się, wyznaczam sobie coraz trudniejsze cele i potrafię je osiągnąć. Natalia jako coach to wspaniała osoba, która motywuje, wspiera i daje do myślenia. Coaching bardzo mi pomógł w życiu. Polecam!"
  RobertLife Coaching
 • "Dzięki sesjom z Natalią zdałem sobie sprawę z moich możliwości i umiejętności oraz uświadomiłem sobie jak z nich skutecznie skorzystać. Poradziłem sobie z kilkoma problemami, które od lat siedziały w mojej głowie. Przypomniałem sobie co jest dla mnie ważne w życiu osobistym i zawodowym. Jestem ogromnie wdzięczny. Natalia we współpracy jest konkretna, skuteczna i niesamowicie otwarta. Gorąco polecam współpracę każdemu zagubionemu w życiu!"
  SebastianLife Coaching
 • "Z początku podeszłam do coachingu bardzo ostrożnie, jednak jak się okazało rozpoczęcie spotkań z Natalią było jedną z najlepszych decyzji w moim całym życiu. Uświadomiła mi, że można zrealizować plany życiowe, które wcześniej wydawały mi się czymś abstrakcyjnym i nie do osiągnięcia. Nauczyła moje skrzydła na nowo latać! Współpraca z Natalią to nie tylko przyjemność, czułam się jak na rozmowie z najlepszą przyjaciółką, ale i ogromne rezulataty. Dziękuję, że Cię spotkałam w moim życiu!"
  KasiaLife Coaching
 • "Natalia to kompetentny i skuteczny coach, a przede wszystkim wspaniały człowiek. Posiada niesamowite wyczucie drugiego człowieka i jego sytuacji. Każde spotkanie z nią inspiruje do działania i autorefleksji. Dzięki niej uwierzyłam w siebie, swoje możliwości i diametralnie zmieniłam swoje życie na lepsze. Zrealizowałam cele, które kiedyś wydawały mi się niemożliwe do osiągnięcia. Polecam i zachęcam do spotkania z nią każdemu, kto chce polepszyć swoje życie"
  AleksandraLife Coaching
 • "Jestem bardzo zadowolony ze spotkań z Natalią. Pomogły mi na nowo spojrzeć na moje życie i otworzyć się na przyszłość. Wciąż bardzo mnie to frapuje, jak kilka pytań Natalii potrafii sprawić, że zupełnie zmienia się podejście do postrzegania życia i wszystkigo co nas otacza. Dzięki niej odzyskałem wiarę w siebie, a moje cele i plany życiowe stały się osiągalne. Natalia jest profesjonalistą i szczerze ją polecam."
  KrzysztofLife Coaching
 • "Natalia bez wątpienia zasługuje na miano profesjonalnego, skutecznego i bardzo dobrego coacha. Jest doskonałym słuchaczem i obserwatorem. Potrafi zadawać bardzo wnikliwe i transformujące pytania, które często nie jesteśmy w stanie zadać samemu sobie. Sesje prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze. Bardzo polecam sesje z Natalią, gdyż postawiły mnie na nogi w trudnym i burzliwym dla mnie okresie życia. Dziękuję. A."
  AgnieszkaLife Coaching

Facebook